GRAPHIC RECORDING

Image

Graphic recording - to tłumaczenie konwersacji lub prezentacji w czasie rzeczywistym na tekst i obrazy. Graphic recorder robi jednocześnie trzy rzeczy: słucha kluczowych pomysłów, syntetyzuje je i dokumentuje w formie wizualnej. Przechwytywany za pomocą markera na wielkoformatowych tablicach lub papierze zapis graficzny, daje uczestnikom spotkań i konferencji możliwość zapamiętania treści na poziomie wizualnym.

Doświadczony rejestrator graficzny korzysta z ułatwień wizualnych by wzmocnić przekaz, wyjaśnić złożone problemy i zrealizować wspólne pomysły.

Efektem końcowym pracy jest wizualne sporządzenie spostrzeżeń, które mogą być odzwierciedlone i udostępnione uczestnikom wydarzenia.

Image

Podczas konferencji, spotkania, debaty zapis graficzny zwiększa zaangażowanie i pamięć publiczności. Wiele osób jest wizualnymi uczniami, a badania wskazują, że ludzie zapamiętają więcej informacji gdy łączą je z efektami wizualnymi niż za pomocą samego słowa.

Podczas warsztatów lub sesji strategicznych wykwalifikowany graphic recorder dokonuje syntezy pracy całej grupy w formie graficznej, jednocześnie ujawniając powiązania między pomysłami, które w innym przypadku mogłyby zostać niezauważone. Sprzyja to kreatywnemu myśleniu, współpracy i głębszemu zaangażowaniu, bo zauważa się pracę wszystkich uczestników.

Niezależnie od tego, czy organizujesz całą konferencję, czy tylko jedno stoisko na targach, kreatywne, wizualne przedstawienie własnych pomysłów wzbudzi zainteresowanie, zachęci do rozmowy, sprowokuje dyskusję.

Dzięki naszym innowacyjnym pomysłom na konferencje wyróżnisz się na tle konkurencji, będziesz wyglądać dobrze i nowocześnie.

Łatwo będziesz mógł utrzymać dynamikę wydarzenia i kreatywną energię dzięki zapisom graficznym twoich wystąpień. Mogą to być nie tylko piękne, dostępne wizualizacje treści spotkania, ale natychmiast staną się gotowe do udostępnienia uczestnikom na miejscu i w Internecie. Te trwałe projekty staną się niezapomnianymi wspomnieniami dla uczestników.
Image
© Copyright 2007-2020. All Rights Reserved Centrum Halama Desing by Piotr Halama